VAS, keramik, Höganäs, 1900-talets första hälft.

2533084. VAS, keramik, Höganäs, 1900-talets första hälft.

Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 64