TIDTAGARUR, Minerva, splitsekund. 1900-tal.

2530701. TIDTAGARUR, Minerva, splitsekund. 1900-tal.

Diameter 57 mm.

Bruksslitage, fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 57 mm.

Bruksslitage, fungerar.

Antal besök: 366