EMMAFÅTÖLJ, klädsel "Chrysantemum", William Morris. 1900-talets första hälft.

253017. EMMAFÅTÖLJ, klädsel "Chrysantemum", William Morris. 1900-talets första hälft.

Färgställning i turkost, blått och grönt.

Normalt bruksslitage. Aningens blekt tyg samt något lös ryggknapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 386