CARL LARSSON. Etsning, monogramsignerad i plåten.

252985. CARL LARSSON. Etsning, monogramsignerad i plåten.

Porträtt av Erik Axel Karlfeldt. Bildstorlek ca. 15x13 cm.

Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 1 635