BORDSURTOUT, porslin och metall, Eslau, Danmark. 1950/60-tal.

252972. BORDSURTOUT, porslin och metall, Eslau, Danmark. 1950/60-tal.

Höjd 24,3 cm, bredd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,3 cm, bredd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 720