TABURETT.

TABURETT.
2527931. TABURETT.

Höjd ca 65cm
Bredd ca 72cm
Djup ca 35cm.

bruksslitage, slitskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
2527931. TABURETT.

Höjd ca 65cm
Bredd ca 72cm
Djup ca 35cm.

bruksslitage, slitskador.

Antal besök: 399