SVEN INGE HÖGLUND. "Wasa", olja på duk, signerad a tergo och daterad 1961.

252701. SVEN INGE HÖGLUND. "Wasa", olja på duk, signerad a tergo och daterad 1961.

95 x 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

95 x 80 cm.

Antal besök: 802