BORDSLAMPA, keramik, Danico, 1900-talets första kvartal.

2525386. BORDSLAMPA, keramik, Danico, 1900-talets första kvartal.

Höjd 24 cm.

Glasyrkrackeleringar. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Höjd 24 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Västra rummet
Antal besök: 43