Stadsauktion Sundsvall
Silver & Metall
Silver
ARMBAND, silver. 1950/60-tal. Vikt 9 gram.
252345. ARMBAND, silver. 1950/60-tal. Vikt 9 gram.
Stavkedja.
Längd 22 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stavkedja.
Längd 22 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
995