MARIA BOCZEWSKA. "Vid Sofia kyrka". färglitografi, signerad och numrerad 107/360.

252168. MARIA BOCZEWSKA. "Vid Sofia kyrka". färglitografi, signerad och numrerad 107/360.

56 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 66 cm.

Antal besök: 3 031