Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
MARIA BOCZEWSKA. "Vid Sofia kyrka". färglitografi, signerad och numrerad 107/360.
252168. MARIA BOCZEWSKA. "Vid Sofia kyrka". färglitografi, signerad och numrerad 107/360.
56 x 66 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
56 x 66 cm.
Stadsauktion Sundsvall
2 657