BOKHYLLA, 3 delar. 1950/60-tal.

252136. BOKHYLLA, 3 delar. 1950/60-tal.

Teak. 2 hyllsektioner med underskåp, bordsyta i mittparti med låda. Total bredd 350, djup 40, höjd 173 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 955