EPERGNE / BORDSUPPSATS, nyrenässansstil. 1900-tal.

251769. EPERGNE / BORDSUPPSATS, nyrenässansstil. 1900-tal.

Metall samt dekorerat glas. Höjd 64 cm.

Finns en ca tre centimeter lång spricka på glasskålen. Från fästet och utåt. Se bild. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 039