SVEN LJUNGBERG. Träsnitt, 2 st, signerade.

251306. SVEN LJUNGBERG. Träsnitt, 2 st, signerade.

Den ena numrerad 217/260, den andra ej numrerad. 47 x 29 respektive 44 x 48 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ramar.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 813