BORDSSURTOUT, pressglas samt svärtat trä och ben, Reijmyre glasbruk. 1800-talets mitt.

250433. BORDSSURTOUT, pressglas samt svärtat trä och ben, Reijmyre glasbruk. 1800-talets mitt.

Inslipade proppar.
13,5 x 16 cm, höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inslipade proppar.
13,5 x 16 cm, höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 066