RULLMÅLNING, blandteknik på siden, möjligen Japan, 1900-talets tidigare hälft.

2501152. RULLMÅLNING, blandteknik på siden, möjligen Japan, 1900-talets tidigare hälft.

Bildyta ca 104 x 31 cm.

Fläckar, skador, retuscher. Ej examinerad ur ram.

Bildyta ca 104 x 31 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Västra rummet
Antal besök: 88