RULLMÅLNING, blandteknik på siden, möjligen Japan, 1900-talets tidigare hälft.

2501152. RULLMÅLNING, blandteknik på siden, möjligen Japan, 1900-talets tidigare hälft.

Bildyta ca 104 x 31 cm.

Fläckar, skador, retuscher. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 104 x 31 cm.

Antal besök: 286