HANS J WEGNER. Soffa, "GE-290", ek, Danmark.

2499472. HANS J WEGNER. Soffa, "GE-290", ek, Danmark.

Längd 180 cm.

Metalldelar med oxideringar, smärre sprickbildningar, fläckar och lagningar på klädseln samt lätt ytslitage.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 180 cm.

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 1 365