NYCKELHARPA, Nils R. Sundblad, Vikingstad, signerad och daterad 1980.

249740. NYCKELHARPA, Nils R. Sundblad, Vikingstad, signerad och daterad 1980.

Väska, 2 stråkar.

Bruksslitage.
Lösa trådar på stråkar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska, 2 stråkar.

Bruksslitage.
Lösa trådar på stråkar.

Antal besök: 2 319