Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Övrigt
SPARKLÅDA, trä, 1900-talets första hälft.
249039. SPARKLÅDA, trä, 1900-talets första hälft.
Bredd 38, längd 68 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bredd 38, längd 68 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 024