LOUISE ADELBORG. "Vårens under", akvarell på smörpapper, signerad L A.

248069. LOUISE ADELBORG. "Vårens under", akvarell på smörpapper, signerad L A.

Utställd på Röhsska museet, 1951. 38 x 28 cm.

ej examinerad ur ram.

Louise Adelborg (1885–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerad ur ram.

Louise Adelborg (1885–1971)

Antal besök: 1 377