KALK MED LOCK.

KALK MED LOCK.
2480224. KALK MED LOCK.

Silver, England, stämplad London 1961, höjd 22 cm, vikt 656 gram.

Bruksslitage, intryckningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
2480224. KALK MED LOCK.

Bruksslitage, intryckningar.

Antal besök: 209