Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
DANIEL SANO. Litografi, signerad och numrerad VI/LXXV.
247965. DANIEL SANO. Litografi, signerad och numrerad VI/LXXV.
79 x 57 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
79 x 57 cm.
Stadsauktion Sundsvall
523