STIG CLAESSON. Litografi, signerad och numrerad 25/75.

247943. STIG CLAESSON. Litografi, signerad och numrerad 25/75.

44 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 62 cm.

Antal besök: 1 754