15 SILVERFÖREMÅL.

15 SILVERFÖREMÅL.
2479127. 15 SILVERFÖREMÅL.

Nio bägare, höjd 4-10cm samt sex punchbägare, höjd 3,5 och 4,5cm, totalvikt ca 507 gram.

Två bägare omärkta, gravyr, bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
2479127. 15 SILVERFÖREMÅL.

Antal besök: 452