SVEN HINDERS. Oljemålning på duk, "Motiv från Sollerön".

247876. SVEN HINDERS. Oljemålning på duk, "Motiv från Sollerön".

Sven Hinders född 1908.
Signerad och daterad Sven Hinders 1955.
33 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sven Hinders född 1908.
33 x 43 cm.

Antal besök: 4 302