BEN DAVID. Komposition med figur, litografi, signerad, EA.

2478616. BEN DAVID. Komposition med figur, litografi, signerad, EA.

Bladmått 58 x 42 cm.

oramad, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 58 x 42 cm.

oramad, märken.

Antal besök: 279