KAMERA, Vito CL, Voigtländer. 1900-tal.

2475863. KAMERA, Vito CL, Voigtländer. 1900-tal.

Med fodral av brunt läder.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fodral av brunt läder.

Bruksslitage.

Antal besök: 418