Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
STIG CLAESSON. (SLAS), litografi, signerad samt numrerad, 71/75.
247426. STIG CLAESSON. (SLAS), litografi, signerad samt numrerad, 71/75.
45 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 60 cm.
Stadsauktion Sundsvall
4 759