HÄNGFOTOGENLAMPA, Lindstedt & son Gelbgjuteri, Kalmar, 1900-talets andra hälft.

247309. HÄNGFOTOGENLAMPA, Lindstedt & son Gelbgjuteri, Kalmar, 1900-talets andra hälft.

Bredd ca 43, höjd ca 100 cm.
Elektrifierad.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 43, höjd ca 100 cm.
Elektrifierad.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 556