DIOR, SOLGLASÖGON, DAM.

DIOR, SOLGLASÖGON, DAM.
2471034. DIOR, SOLGLASÖGON, DAM.

Stämplad Dior MADE IN ITALY CD0050 ALG 51-19-145. Medföljande etui, certifikat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 556