Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
MAGNUS CREUTZ. olja på duk, signerad.
246435. MAGNUS CREUTZ. olja på duk, signerad.
Ca 81 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 81 x 65 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 526