TEXACO MODELLBILAR samt MODELLPLAN, 3 delar. 1990-tal.

246391. TEXACO MODELLBILAR samt MODELLPLAN, 3 delar. 1990-tal.

1 st "Texaco 1925 Kenworth Stake Truck", längd ca 17,5 cm.
1 st "Texaco 1917 Maxwell Touring Car", längd ca 20 cm.
1 st "Texaco 931 Stearman Biplane", längd ca 21 cm, bredd ca 30 cm.

Originalemballage medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalemballage medföljer.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 117