SPARBÖSSA, gips, gris, Bernard Bloch, Eichwald, Böhmen, 1800/1900-tal.

246359. SPARBÖSSA, gips, gris, Bernard Bloch, Eichwald, Böhmen, 1800/1900-tal.

Längd 17 cm.

Bruksslitage färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17 cm.

Bruksslitage färgbortfall.

Antal besök: 2 029