SILVERFÖREMÅL,30 delar, 1800-1900-tal.

246310. SILVERFÖREMÅL,30 delar, 1800-1900-tal.

Fickur, silverboett.
Knivar, 2 modeller.
Skedar med mera.

Slitage. Knivar med rost, blad i vitmetall. Buckla på ask.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fickur, silverboett.
Knivar, 2 modeller.
Skedar med mera.

Antal besök: 895