PABLO PICASSO. Bukett, färglitografiskt tryck, signerad Picasso i trycket.

246090. PABLO PICASSO. Bukett, färglitografiskt tryck, signerad Picasso i trycket.

43x35 cm.

Gulnad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x35 cm.

Gulnad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 915