SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt, 4 st, signerade och numrerade 203/300.

246058. SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt, 4 st, signerade och numrerade 203/300.

Ur serien Utvandrarna. Motivens mått ca 39 x 50 cm.

Ej examinerade ur ram.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 1 149