MECCANO, plåt, 1960-tal.

MECCANO, plåt, 1960-tal.
2459996. MECCANO, plåt, 1960-tal.

Div kugghjul, vinklar, plåtar, skruvar mm.

Bruksslitage, skador, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador, märken.

Antal besök: 610