TRÅG, allmoge, 1800-tal.

TRÅG, allmoge, 1800-tal.
2457625. TRÅG, allmoge, 1800-tal.

Längd 103, bredd 55, höjd 36 cm.

Bruk/åldersslitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 292