Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rölakan, 1900-tal, monogramsignerad Ingegerd Silow, 240 x 165 cm.
245730. MATTA, rölakan, 1900-tal, monogramsignerad Ingegerd Silow, 240 x 165 cm.
Linnefärgad botten.
Slitage på kant.
Gör en kostnadsfri värdering!
Linnefärgad botten.
Slitage på kant.
Gomér & Andersson Linköping
852