TAKLAMPA, glas, teak och mässing. 1960-tal.

245643. TAKLAMPA, glas, teak och mässing. 1960-tal.

Rökgrå sfärisk lampkupa, fäste i mässing och teak.
Diameter 33 cm, höjd 46 cm inklusive lampfäste.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 480