GLASSERVIS, 24 delar. 1900-tal.

245559. GLASSERVIS, 24 delar. 1900-tal.

Kristallglas på fyrkantig fot, slipad dekor av stjärnor.

11 vinglas, höjd 13 cm.
11 selterglas, höjd 8,5 cm.
2 snapsglas, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage. 2 vinglas med minimalt kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 vinglas, höjd 13 cm.
11 selterglas, höjd 8,5 cm.
2 snapsglas, höjd 10,5 cm.

Antal besök: 3 774