Kristallglas på fyrkantig fot, slipad dekor av stjärnor.
11 vinglas, höjd 13 cm. 11 selterglas, höjd 8,5 cm. 2 snapsglas, höjd 10,5 cm.
Bruksslitage. 2 vinglas med minimalt kantnagg.