FRUKTSERVIS, 9 delar, porslin, "Röd Rubin", Gefle, Arthur Percy/ E.Trost. 1900-talets första hälft.

245373. FRUKTSERVIS, 9 delar, porslin, "Röd Rubin", Gefle, Arthur Percy/ E.Trost. 1900-talets första hälft.

Diameter fat, 30 cm. Assietter, 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 9 937