SKRIVBORDSLAMPA, Ikea 1970-tal.

245147. SKRIVBORDSLAMPA, Ikea 1970-tal.

Mässing samt kupor i grönt glas. Höjd 44, bredd 52 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 547