SALONGSGRUPP, 4 delar, nyrenässans, enligt uppgift Ryssland. 1800-talets slut.

245106. SALONGSGRUPP, 4 delar, nyrenässans, enligt uppgift Ryssland. 1800-talets slut.

Bord, längd 104, bredd 73, höjd 70 cm. Soffa, längd 147 cm. Delvis senare klädsel. Karmstolar med hjulförsedda framfötter.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 1 378