FLIPPERSPEL, "Black Rose", Bally. 1990-tal.

2450955. FLIPPERSPEL, "Black Rose", Bally. 1990-tal.

Längd 73, bredd 132,5 höjd 196 cm.

Bruksslitage. Mindre bortfall av dekor i bakkant på spelet. Flipperspelet är testat. En flipper fastnar lätt men lossnar efter ett tag. Några gummiband och lampor bör bytas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 768