RING, 925 sterling silver samt akryl, "Jarra´s Helmet", BJÖRN WECKSTRÖM, Lapponia, Finland. ca 1974. Totalvikt 29 gram.

244946. RING, 925 sterling silver samt akryl, "Jarra´s Helmet", BJÖRN WECKSTRÖM, Lapponia, Finland. ca 1974. Totalvikt 29 gram.

Stämplad "LAPPONIA, FINLAND, BJÖRN", Innerdiameter ca 16,5-17 mm (töjbar).

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 432