FLEISCHMANN SJ:s Da-lok 1333 och 3 vagnar i originalkartong.

244872. FLEISCHMANN SJ:s Da-lok 1333 och 3 vagnar i originalkartong.

H0 likström.

Loket fungerar. Kartonger till vagnar med skador. Kartong märkt 1330. Övrigt slitage. En vagn med skadat tak.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 966