SURFPLATTA, Galaxy Tab 2, 16GB, WiFi, Samsung.

244789. SURFPLATTA, Galaxy Tab 2, 16GB, WiFi, Samsung.

Med laddare.

Bruksslitage, repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med laddare.

Antal besök: 445