VASER, glas, art deco, Pukeberg samt Elme glasbruk. 1900-talets första hälft.

244668. VASER, glas, art deco, Pukeberg samt Elme glasbruk. 1900-talets första hälft.

Svart glasmassa. Höjd 15 - 26 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 906