GUSTAV RUDBERG. Litografi, signerad och numrerad 44/360.

244594. GUSTAV RUDBERG. Litografi, signerad och numrerad 44/360.

37 x 45 cm.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 662